Łóżka drewniane Elbląg

Jeżeli szukają Państwo solidnego łóżka i trwałych mebli do sypialni, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy meble wykonane z drewna sosnowego, bukowego oraz dębowego. Działamy od wielu lat na polskim rynku meblarskim i staramy się zapewniać meble z drewna o najwyższej jakości. Elbląg to miejsce, które często występuje na naszej trasie. Zawsze przy zakupie mebli gwarantujemy darmowy transport. 

Łóżko z litej sosny 

Drewno sosnowe stało się częstym wyborem osób, które poszukują naturalnego, przytulnego i trwałego rozwiązania do swojej sypialni. Posiada delikatne wzornictwo i jasną barwę, jednocześnie zapewnia solidną konstrukcję. Łóżko sosnowe Sycylia doskonale wpasowuje się w różne style aranżacyjne, ponieważ sosna posiada zróżnicowane możliwości wykończenia (bejcowanie, lakierowanie) oraz jest podatna na stolarskie obróbki.

                                 Dębowe łóżka 

Wśród wielu gatunków drewna, dąb jest jednym z najtwardszych i najwytrzymalszych. Stał się symbolem tradycji i historii, ponieważ od wielu lat wypełnia wnętrza domów w postaci elementów konstrukcyjnych, mebli i dodatków. Łóżka Kana wraz z  kompletem szafek nocnych z tego materiału to doskonałe połączenie elegancji, trwałości i naturalnego uroku. Charakterystyczne usłojenie i barwa sprawiają, że meble przyjmują unikalny wygląd. 

Możesz wybierać wśród wielu modeli łóżek, jednak żadne nie będzie stanowiła tak długotrwałej i pewnej inwestycji jak te wykonane z dębu. Meble dębowe występują w wielu zróżnicowanych aranżacjach, co pozwala dostosować je do gustu domowników. 

Internetowy sklep meblowy w Elbląg

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych mebli oraz do kontaktu z biurem obsługi klientów. Wszystkie meble obejmuje darmowy transport. Niezależnie czy dostawa ma się odbyć do mieszkania na osiedlu Osiek, czy do domu przy ul. Królewieckiej. Zapraszamy.

Koszyk podgląd
Scroll to Top
Otwórz czat
Zapytaj Nas
Dzień dobry.
Jak możemy pomóc?